Fazlalıklardan, bölgesel yağlarınızdan ve inatçı kilolardan kurtulmak için Türkiye’nin en çok tercih ettiği ürün olan FX15 zayıflama kapsülü ile hemen zayıflamak için bizimle iletişime geçin. Doğru kullanımla kolayca tüketerek kilo verebilir, metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz. FX15 zayıflama hapının etki süresi bünyeden bünyeye göre değişmektedir. Herkesin yağ, kas ve yaş oranı farklıdır. Fakat düzenli ve doğru kullanımla 1 ayda 5-6 kilo verildiği görülmektedir.

İçeriğinde sadece bitkisel özler barındıran, hiçbir zararlı madde ve kimyasal içermeyen FX15 ile sizler de 1 ay içerisinde ortalama 10 kilo verebilirsiniz. Üstelik hiçbir rejim yapmadan, aç kalmadan ve istediğinizi yiyerek.

Son yıllarda inanılmaz popüler olan kilo vermek konusunda herkes fikrini belirtmekten çekinmiyor. Tamamen ticari amaca dökülmüş bu sektörün yanlış olduğu bilinmekte. Peki doğru ve sağlıklı zayıflamak nasıl olur? 

Tek Tip Beslenme Yanlıştır

Tek bir ürünle kilo verdiğini söyleyenlerin diyeti doğru bir diyet değildir. Vücudun her türlü besine ve vitamine ihtiyacı vardır. Karbonhidrat tüketimini sıfıra indirmek sizi zayıflatmayacak, sadece yorgun düşürecektir. Asıl mesele, miktarın doğru ayarlanmasıdır, çünkü vücuda ihtiyacı olandan fazla verdiğiniz zaman tüketimden artan enerji yağ olarak depolanır ve böylece kilo probleminin önüne geçilemez. Bu yüzden hepsini tek bir öğünde yiyemeseniz bile gün içerisinde tüm besin türlerini tüketmeye özen gösterin. Çabuk tüketilen karbonhidratlardan ziyade sindirimi zor olan, lif oranı yüksek kompleks ürünler tercih edin. 

Kilo Verme Hızı

Haftada 1 kilo vermek çoğu diyet için uygun görülür. Bundan fazlası, obezite hastaları hariç, çok hızlı kilo kaybı olarak görülür ve bu durumda vücutta ani kilo kaybından kaynaklı kas kayıpları gerçekleşir. Bunun önüne geçmek için kendinizi aç bırakıp bir süre yasaklarla yaşayacağınıza, bu meseleyi tüm hayatınıza yayıp sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazanmanız sizin lehinize olacaktır. Sağlıklı zayıflamak nasıl olur? Noktasında önemli olan tartıdaki sonucu görmek değil bedeninizdeki incelmeyi fark etmektir.

Hareketin Önemi

Egzersizin kilo kaybında etkili olduğu gerçeği sürpriz değildir fakat şu da bilinmelidir ki yoğun bir spor rutini de gerekmez. Vücudunuzun herhangi bir şekilde hareket etmesi sizin kalorileri kaybetmenize yardımcı olur. Minik değişikliklerle vücudunuzu harekete alıştırabilirsiniz. Örnek olarak ineceğiniz duraktan bir durak önce inebilir, ya da asansörle çıkacağınız yerde merdiveni tercih edebilirsiniz.

Su Tüketimi

İçeceğiniz su, metabolizmanızı hızlandırmakla kalmayacak, aynı zamanda vücudunuzun biriktirdiği her türlü zehirli atık ve ödemi de beraberinde götürecektir. Yemekten yarım saat önce içeceğiniz iki bardak su, oturduğunuz sofrada daha az yemek yemenizi sağlayacaktır çünkü susuzluk bazen açlıkla karıştırılabilmektedir. Günde en az 8 bardak su içmek elzemdir. İçeceğiniz  suyu ne zaman içtiğiniz de önemlidir. Yemekle beraber ya da yemek bittikten sonra içeceğiniz su sindiriminizi yavaşlatacağından kilo almanıza da sebep olabilir.

Sağlıklı zayıflamak nasıl olur noktasında bu hususlara dikkat edip yaşamınıza dahil ettiğinizde ve rutin haline getirdiğinizde kısa süre içinde sonuç alabilirsiniz.